Tartan

Materiály

Porplastic SB

Certifikace: DIN 18035/6, typ A, certifikát IAAF
Útlum síly: min. 35%
Tloušťka: 13 mm

Složení:

Strukturovaná stříkaná vrstva, vodou propustná Barevné provedení: cihlově červená, zelená (na přání i jiné barvy)

Popis:

Tento povrch je voděpropustný. Odolává hrotům atletických treter od 6 do 9 mm. Povrch učen pro běžecké dráhy, hřiště, ideální také pro revitalizaci a sanaci (retopping). Výsledný povrch je trvale elastický, odolný proti povětrnostním vlivům, snadný na údržbu.

Porplastic SW

Certifikace: DIN 18035/6, typ D, certifikát IAAF
Útlum síly: 39%
Tloušťka: 13 - 17 mm

Složení:

Elastická vrstva z PUR/recyklovaného granulátu, vrstva uzavírající póry a litá vrstva posypaná barevným granulátem EPDM, vodou nepropustná Barevné provedení: cihlově červená, zelená (na přání i jiné barvy)

Popis:

Běžecké dráhy v závodním a vrcholovém sportu, vysoce kvalitní sportovní plochy. Odolává hrotům atletických treter od 6 do 9 mm. U skokanských sektorů do výšky hřebu 12 mm. Výsledný povrch je trvale elastický, nepropustný, odolný proti povětrnostním vlivům, snadný na údržbu.

Porplastic EP

Certifikace: DIN 18035/6, typ C, atest dle IAAF
Útlum síly: 37%
Tloušťka: 10 mm

Složení:

Jednovrstvý PUR/EPDM povrch vodou propustný Barevné provedení: cihlově červená, zelená (na přání i jiné barvy) Propustnost včetně podkladu: cca 130 l / 1 hod

Popis:

Vysoce kvalitní elastický povrch, určený pro víceúčelové venkovní sportoviště, ideální pro tenisové kurty a školní atletické dráhy. Výsledný povrch je trvale elastický, odolný proti povětrnostním vlivům, snadný na údržbu. Tento povrch je voděpropustný. Odolává hrotům atletických treter od 6 do 9 mm.

Formulář žádosti o nabídku

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.